COŞKUNÖZ EĞİTİM VAKFI VE BEBKA, GENÇ VERİ BİLİMCİLERİ YETİŞTİRECEK
Coşkunöz Eğitim Vakfı’mız yeni mezun ve üniversite son sınıf öğrencilerinin yetkinliklerini geliştirecek ücretsiz Veri Bilimci Yetiştirme programının ikincisini, BEBKA iş birliğiyle düzenleyecek.
COŞKUNÖZ METAL FORM, BİR KEZ DAHA FORTUNE 500 LİSTESİNDE YER ALDI
Coşkunöz Metal Form şirketimiz, bir kez daha Fortune 500 listesinde yer alma başarısını gösterdi.
CEV GÜNÜ’NDE “GELECEK GENÇLİKLE GELECEK” DEDİK!
Coşkunöz Eğitim Vakfı öğrencilerimiz ve gönüllülerimiz ile birlikte Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın katılımıyla CEV Günü'nün ilkini gerçekleştirdik.
GEN-C YETENEKLERİMİZ PROJE SUNUMLARINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Gen-C yetenek programımızda yer alan gençlerimiz, yöneticilerimize proje sunumlarını yaptı.
COŞKUNÖZ HOLDİNG AİLESİ OLARAK ÇEVRE KARNAVALI'NDA BULUŞTUK!
Coşkunöz Holding Ailesi olarak, "Geleceği düşünün, geri dönüştürün" sloganıyla hayata geçirdiğimiz Çevre Karnavalı'nda bir araya geldik.
COŞKUNÖZ’DE ‘KOÇLUK HER ANIMIZDA’ DEDİK
Coşkunöz'de çalışanların kişisel gelişimlerini artırmak, kendi çözümlerini bulmalarını sağlamak ve potansiyellerini ortaya çıkarmaları amacıyla hayata geçirdiğimiz In-Coaching programının lansmanını düzenledik.
COŞKUNÖZ KALIP MAKİNA’DA “BİZDEN PAYLAŞIMLAR” TOPLANTISINI YAPTIK
Coşkunöz Kalıp Makina yönetim ekibinin ve çalışanlarının katılımıyla, şirketin büyüme stratejileri ve gelişim hedefleri odağında hayata geçirilen “Bizden Paylaşımlar” toplantısını yaptık.
İK DİREKTÖRÜMÜZ ARZU ÖNEYMAN, TÜRKİYE’NİN EN ETKİN 50 CHRO’SU ARASINDA
İK Direktörümüz Arzu Öneyman, Türkiye'nin en etkin 50 CHRO'su arasında yer alma başarısını gösterdi.
Coşkunöz Metal Form, global yolculuğuna TURQUALITY® ile devam edecek!
Coşkunöz Metal Form şirketimiz, Türk ürünlerinin yurtdışında markalaşması ve Türk malı imajının yerleştirilmesi amacıyla T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından yürütülen, ilk ve tek devlet destekli markalaşma programı olan TURQUALITY® ana programına kabul edildi.
Coşkunöz Metal Form'a Uluslararası Ödül
Coşkunöz Metal Form şirketimiz İş Güvenliği alanındaki başarısını British Safety Council tarafından verilen "International Safety Awards" ödülü ile taçlandırdı!
BOSİAD'TAN COŞKUNÖZ ŞİRKETLERİNE 3 ÖDÜL!
BOSİAD tarafından 5’incisi düzenlenen Çevreye Duyarlı Tesis Yarışması’nda şirketlerimiz 3 ödül birden aldı.
AVRUPA BİRLİĞİ DESTEKLİ MOZART PROJESENİDE COŞKUNÖZ AR-GE İMZASI!
Politecnico di Milano ’nun koordinatörlüğünü üstlendiği Avrupa Birliği destekli “MOZART” adlı projede, Coşkunöz Ar&Ge Merkezi 8 farklı ülkeden 16 partnerle çalışma yürütecek.
TİSK "Ortak Yarınlar" Ödül Programında Bu Yıl da Finaldeyiz!
TİSK’in (Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu) düzenlemiş olduğu ‘Ortak Yarınlar Birlikte Mümkün’ adlı ödül programında Coşkunöz Eğitim Vakfı ve Coşkunöz Metal Form projeleri bu yıl da finalistler arasında yerini aldı.
CEO'muz Erdem ACAY, IDC DX Summit Etkinliğinde Konuşmacı Olarak Yer Aldı!
Holding CEO’muz Sn. Erdem ACAY, “Dijital Ekonominin Yükselişi ve CEO’ların Yeni Gündemi” temalı IDC DX Summit etkinliğinde konuşmacı olarak yer aldı.
INEVA Çevre Teknolojileri, IFAT Eurasia Fuar'ında!
Çevre teknolojileri ve sürdürülebilir enerji alanında faaliyet gösteren firmamız Ineva, Avrupa ve Asya'nın lider çevre teknolojileri fuarı olan IFAT Eurasia 21'de yerini alıyor.
GPTS | En İyiye Giden Yoldayız!
Coşkunöz Holding A.Ş olarak Great Place to Work® Turkey tarafından verilen sertifikayı almaya hak kazandık.
BURSA'NIN EN BÜYÜKLERİ ARASINDA 4 FİRMAMIZLA YER ALDIK
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan ve Bursa’nın en büyük 250 şirketinin yer aldığı listede 4 şirketimizle yer aldık.
COŞKUNÖZ HOLDİNG’DEN FARK LABS İŞ BİRLİĞİ İLE TEKNOLOJİ GİRİŞİMLERİNE DESTEK
Otomotiv sektörünün öncü kuruluşları Farplas ve Coşkunöz Holding güçlerini girişimcilik için birleştirdi.
Coşkunöz Holding CODE 2025 Dönüşüm Yolculuğu Başladı
Yeni vizyonumuz ile Coşkunöz’ü geleceğe taşıyacak güçlü bir dönüşüm yolcuğu olarak başlattığımız CODE 2025 dijital lansmanımızı hayata geçirdik.
Coşkunöz Holding, AURUS’un En Büyük Lokal Tedarikçisi Oldu!
Coşkunöz Holding olarak, Rusya’nın ilk lüks otomobili AURUS’un en büyük lokal tedarikçisi olduk. Rusya’nın büyük önem atfettiği otomobilin seri üretimine, 31 Mayıs Pazartesi günü düzenlenen törenle start verildi.
Coşkunöz Holding’den Yeni Start-Up Yatırımı!
Yerli rota optimizasyonu çözümü Optiyol’un yeni yatırım turunda yatırımcılar arasında yer alan Coşkunöz Holding; Driventure, Fark Holding, Dinçer Lojistik ve Arya Kadın Yatırım Platformu ile beraber toplam 810 Bin dolarlık yatırım gerçekleştirdi.
Coşkunöz Ödüllerin Sahibi Oldu!
MESS’in düzenlemiş olduğu ‘İş Güvenliğinin Yıldızları’ adlı, İSG projelerinin değerlendirildiği programda Coşkunöz Holding kuruluşları ödüllerin sahibi oldu!
Savunma Sanayii Başkanlığı’ndan Ziyaret.
TC Savunma Sanayii Başkanı Sn İsmail Demir ve beraberindeki heyet, Coşkunöz Savunma ve Havacılık’a ziyarette bulundu.
C-Club Fikir Maratonunda Ödüller Sahiplerini Buldu!
Bu yıl 51 başvurunun yapıldığı kurum içi girişimcilik platformumuz olan C-Club’ta, 20 farklı değerlendirici tarafından gerçekleşen değerlendirilmelerin ardından finale kalan 9 başvuru arasından kazananlar belli oldu.
Coşkunöz Holding'den Yeni Yatırım
Coşkunöz Holding bulut altı dikey iniş kalkışlı küçük İHA üretecek
Coşkunöz Metal Form, Türkiye'nin İlk Üç Boyutlu Dijital Otomotiv Fuarı'na Katıldı
Coşkunöz Metal Form, Türkiye’nin ilk üç boyutlu otomotiv sanal fuarı Auto Expo Türkiye 2020’ye katıldı.
Alabuga Belediyesi'nden Coşkunöz Alabuga'ya Teşekkür
Alabuga Belediye Başkanı Nuriyev Rustem Midhatoviç, Coşkunöz Alabuga Genel Müdürü Ecevit Oktem’e koronavirüse karşı mücadelede vermiş oldukları destek adına teşekkürlerini iletti.
Sağlık Kahramanlarına Destek Ödülü'nün Sahibi Olduk
Coşkunöz Holding, TİSK tarafından düzenlenen “Ortak Yarınlar Özel Ödül Programı’nda”, ‘Koronavirüs ile Mücadelede Yerli Tıbbi Ekipman Üretimi Projesi’ ile Sağlık Kahramanlarına Destek Ödülü’nün Sahibi Oldu.
Ürettiğimiz Tıbbi Ekipmanları Hastanelere Teslim Ettik
Koronavirüs salgını ile ilgili mücadeleye destek olmak amacıyla sağlık çalışanları için ürettiğimiz medikal ürünleri İl Sağlık Müdürlükleri aracılığıyla Bursa, Ordu, Çanakkale, Manisa gibi Türkiye’nin birçok şehrinde yer alan hastanelerimize teslim ettik.
CITS, MİTAŞ şirketi ile sözleşme imzaladı
CITS Bilişim Hizmetleri ile küresel ölçekte faaliyet gösteren Mitaş Endüstri A.Ş arasında mühendislik ve tasarım süreçleriyle diğer iş süreçlerinde kesintisiz bağ kuracak olan ‘Ürün Yaşam Döngüsü Projesi’nin hayata geçirilmesi için sözleşme imzalandı.
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Etkinliği
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında düzenlediğimiz ve Yekta Kopan’ın “%30, %70’ten BÜYÜKTÜR” konuşmasıyla başlayan kadınlar günü özel etkinliğinde, “Birlikte Daha Güçlüyüz” Paneli'nde kadının dünya ve Coşkunöz’deki yerini konuştuk, işimizde ilham veren hikayeleri dinledik.
Coşkunöz Metal Form'a Altın Öneri Ödülü
Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) tarafından her yıl düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Yarışmaları’nda (İSG) bu yıl, Coşkunöz Metal Form Streçleme Aparatı Projesi ile İSG Altın Öneri Ödülü’nü kazandı.
Tataristan ve Rusya Temsilcileri'nden Coşkunöz' e Ziyaret
Rusya İhracat Merkezi Türkiye Temsilcisi Radik Gimatdinov ve Tataristan Cumhuriyeti Türkiye Yetkili Temsilcisi Ayrat Gataullin, Coşkunöz Holding’i ziyaret etti
“Eğitimcilerin Eğitimi (EĞİTEP) Projesi İş Birliği” Protokolü imzalandı
Bursa Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Coşkunöz Eğitim Vakfı arasında “Eğitimcilerin Eğitimi (EĞİTEP) Projesi İş Birliği” Protokolü, Heykel Tarihi Valilik Binası’nda imzalandı.
Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Coşkunöz Alabuga’yı ziyaret etti
Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Kazan'da katıldığı 19. Uluslararası Makine Üretimi Fuarı'nın ardından Coşkunöz Alabuga’yı ziyaret etti.
Tataristan Cumhurbaşkanı ve Rusya Sanayi Bakanı Coşkunöz Alabuga’yı ziyaret etti
Tataristan Cumhurbaşkanı Minnikhanov Rustam Nurgaliyevich, Rusya Sanayi Bakanı Manturov Denis Valentinovich ve Tataristan Sanayi Bakanı Kamirov Albert Anvarovich Coşkunöz Alabuga’yı ziyaret etti.
Oya Coşkunöz Aktaş ‘BTSO Vergi Özel Ödülü’nü aldı
Coşkunöz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Oya Coşkunöz Aktaş'ı temsilen Coşkunöz Holding CEO’su Erdem Acay ‘Vergi Özel Ödülü’nü aldı.
Coşkunöz Bisiklet Kulübü, “Umuda Pedal Çevir” bisiklet turuna katıldı
Coşkunöz Bisiklet Kulübü, kanser tedavisi gören çocuklara destek olmak amacıyla bu yıl 11.kez düzenlenen “Umuda Pedal Çevir” bisiklet turuna katıldı.
‘Eğitime ve Üretime Adanmış Bir Ömür’ Sergisi
‘Eğitime ve Üretime Adanmış Bir Ömür’ sergisi, yaşamı boyunca kendini yeni nesli eğitmeye adayan ve 2000 yılında hayatını kaybeden Coşkunöz Holding’in kurucusu M. Kemal Coşkunöz’ün ilham veren hayat hikayesini anlatıyor.
Bir Nevi Tersine Mentorluk Projesi görüşmeleri devam ediyor
Coşkunöz Holding’in yeni nesil çalışanlarla yöneticiler arasındaki bilgi paylaşımını ve sinerjiyi hedeflediği tersine Mentorluk programı olan ‘Bir Nevi’ kapsamında menti ve mentor görüşmeleri devam ediyor.
Coşkunöz Ar-Ge, Avrupa Birliği H2020 Projesi “Light-Me” için çalışmalara başladı
Coşkunöz Ar-Ge, proje kapsamında bir havacılık ürününü tasarlayacak ve inovasyon ekosistemi olanaklarından yararlanarak prototip üretimlerini ve validasyonlarını gerçekleştirecek.
CITS, İnovatif çözümlere odaklanacak
Coşkunöz Holding’in kurduğu CITS Bilgi Teknolojileri’nde üst düzey atama gerçekleşti. Sektörün deneyimli yöneticilerinden Ertan Göral, şirketin Genel Müdürlüğü görevine getirildi.
Coşkunöz Holding CEO'su Erdem Acay, INNOPROM 2019'da konuşması olarak yer aldı.
INNOPROM 2019 Uluslararası Sanayi Fuarı’nda gerçekleşen Türkiye – Rusya .İş Forumu’nda Coşkunöz Holding CEO’su Erdem Acay da konuşmacı olarak yer aldı.
Coşkunöz Alabuga işbirliği anlaşmasını imzaladı
LLC Coşkunöz Alabuga ve LLC PSMA Rus arasında işbirliği anlaşması imzalandı.
Alman gazeteciler Coşkunöz Holding’i ziyaret etti
Coşkunöz Holding, TAYSAD ve İTO iş birliği ile Almanya’nın önde gelen gazetecilerini ve akademisyenlerini ağırladı.
Coşkunöz Holding, Bursa Belediye Başkanı’nı ziyaret etti
Coşkunöz Holding CEO’su Erdem Acay ve INEVA Genel Müdürü Volkan Akıncı, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret etti.
Coşkunöz Holding Yıllık Bilgilendirme Toplantısı gerçekleşti
Coşkunöz Holding çalışanları, “Yıllık Bilgilendirme Toplantısı”nda bir araya geldi.
Türkiye - Tataristan İş Forumu gerçekleşti
Türkiye - Tataristan İş Forumu programı, Coşkunöz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Oya Coşkunöz Aktaş'ın da aralarında bulunduğu iş insanlarının yoğun katılımıyla gerçekleşti.
Coşkunöz Holding, Özbekistan Başbakan Yardımcısı ile İstanbul temasları kapsamında bir araya geldi
Coşkunöz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Oya Coşkunöz Aktaş ve Özbekistan Başbakan Yardımcısı Elyor Ganiev’in görüşme fırsatı bulduğu toplantıda, potansiyel işbirlikleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
Coşkunöz, İş Dünyası Buluşması’na katıldı.
Coşkunöz Holding, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin başkanlığında Moskova'da gerçekleşen ‘İş Dünyası Buluşması’na’ katılım gösterdi.
Coşkunöz Holding’den 23 Nisan’a özel resim yarışması
Coşkunöz Holding, geleceğin mimarı olan çocuklara gösterdiği değeri gelenekselleşen resim yarışmasıyla devam ettirdi. “Gelecek” temasıyla düzenlenen resim yarışmasında çocuklar bir kez daha hayal gücünü konuşturdu.
Coşkunöz Holding Tersine Mentorluk Projesi ‘Bir Nevi’ başladı…
İş dünyasında şirketler, her geçen gün interaktif projelerle çalışanlarının kariyer ve iletişim yolculuğunu geliştirmeye devam ediyor.
Erdem Acay, 14.PBYSK’de konuşmacı olarak yer aldı
Coşkunöz Holding CEO’su Erdem Acay, Uludağ Üniversitesi'nin kariyer alanındaki en büyük etkinliği olan 14.PBYSK’de konuşmacı olarak yer aldı.
Coşkunöz Holding’den Kadınlar Günü’ne özel anlamlı seminer
Coşkunöz Holding, çalışanlarına Emekçi Kadınlar Günü’ne özel toplumsal cinsiyet eşitliği üzerine bir seminer düzenledi.
Coşkunöz, Özbekistan Ankara Büyükelçisi’ni ziyaret etti
Coşkunöz Holding CEO’su Erdem Acay ve Coşkunöz Holding İş Geliştirme Direktörü Burak Başyiğit, “Capital Brotex Group” LLC Direktörü Nadir Olimkhanov ile birlikte Özbekistan Ankara Büyükelçisi Alisher Agzamhodjaev‘i ziyaret etti.
ADALCO, bu yıl da Kutup Yıldızı unvanını almaya hak kazandı
ADALCO, acentelerin prim üretim başarılarına göre, Türkiye genelinde 25 acenteye verilen ve Ergo’nun Yıldızları (Yükselen, Parlayan, Kutup) sıralamasında en üst segment olan Kutup Yıldızı ünvanını bu yıl da almaya hak kazandı.
Coşkunöz Alabuga, teşekkür belgesine layık görüldü
Coşkunöz Holding bağlı şirketlerinden Coşkunöz Alabuga, Tataristan Cumhuriyeti Yatırım Geliştirme Ajansı tarafından, yatırım ortamının iyileştirilmesine katkıda bulunmasından dolayı teşekkür belgesine layık görüldü.
Yerli zırh çeliği “Hançer” geliyor
Coşkunöz Holding; T.C. Savunma Sanayi Başkanlığı tarafından geleceğe dönük yeni teknoloji alanlarında projeler başlatma hedefi ile gerçekleşen “Ar-Ge Paneli” kapsamında, ‘HANÇER’ projesi için sözleşme imzaladı.
Coşkunöz MA’dan 20 milyon Euro’luk yatırım
Coşkunöz Holding, Coşkunöz MA üretimi otomotiv parçalarında ihracatı hızlandırmak üzere Romanya’ya yatırım yapıyor.
Altın Eldiven, Coşkunöz Kalıp Makina’nın oldu
Türkiye’deki en büyük otomotiv gövde parçası kalıbı üretim kapasitesine sahip olan Coşkunöz Kalıp Makina AŞ, Türk Metal Sanayicileri Sendikası’nın (MESS) düzenlediği MESS Altın Eldiven İş Sağlığı ve Güvenliği Yarışması’nda büyük ödüle layık görüldü.
Doğa ile bilim ‘Bu İşte Bilim Var’ projesinde buluşlara dönüştü
Coşkunöz Holding gelenekselleşen ‘Bu İşte Bilim Var’ projesinin 3. etkinliğine imzasını attı. Çocuklar için bilimi ve doğayı bir araya getiren etkinlikte hem çocuklar hem ebeveynleri keyifli vakit geçirdi.
Coşkunöz Holding karbon ayak izini azaltıyor!
Coşkunöz Holding ve bağlı şirketleri, farkındalık yaratmak amacı ile yürüttüğü, ‘Çevre Ayı’ etkinlikleri kapsamında Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi’nde buluştu.
Coşkunöz Holding A.Ş. Açıklaması
Sanayi alanındaki tecrübemizin temelleri, 1950’de atılmış olup; dünden bugüne, ülkemizin katma değer üreten en önemli kuruluşları arasında, zirveye yolculuğumuz ciddi başarılara imza atarak sürmektedir.
Coşkunöz Su Altı Sporları Topluluğu su altında yer alan atıkları topladı
Coşkunöz Su Altı Sporları Topluluğu denizlerdeki karasal atıklardan dolayı çevre kirliliğine dikkat çekmek için Marmara Denizi/Narlı bölgesinde dalış yaparak su altında yer alan atıkları topladı.
23 Nisan Resim Yarışması Ödül Töreni gerçekleşti
Bu yılki teması ‘Bu Renklerde Hayallerim Var’ olan ikinci geleneksel 23 Nisan Resim Yarışması kutlama ve ödül töreni gerçekleşti.
Coşkunöz Tiyatro Kulübü sahnede oyununu sergiledi
Meslek Tiyatroları Festivali’nde Coşkunöz Tiyatro Kulübü Yedi Kocalı Hürmüz oyunu ile 8 Mayıs’ta Bursa Akpınar Kültür Merkezi’nde seyirci karşısına çıktı.
Çocuklar, bilimle Dunyayı kurtardılar
Coşkunöz Holding’in “Bu İşte Bilim var” projesi kapsamında 200’ün üzerinde çocuk, bilimsel aktivitelerle gezegenimizi kurtarmak için bir araya geldiler.
Kemal Coşkunöz saygı ile anıldı
Merhum Kemal Coşkunöz, vefatının 17. yılında ailesi, kurucusu olduğu Coşkunöz Holding çalışanları ve dostları tarafından Ahmet Paşa Mezarlığı’ndaki kabri başında; sevgi, saygı ve özlem ile anıldı.
GEN-C’ler Coşkunöz Ailesine Katıldı
Gen-C proje bazlı programının ilki, 2017 Kasım ayında Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş. Kalıp Tasarım Bölümü’nde başladı.