ADALCO, bu yıl da Kutup Yıldızı unvanını almaya hak kazandı

Ergo Sigorta Bursa Bölge Müdürü Halil İbrahim Nay ve Acente Temsilcisi Evren Uygun, 12 Şubat 2019 tarihinde ADALCO SİGORTA A.Ş.’yi ziyaret ederek, 2019 yılına ait Kutup Yıldızı ve Şehir Kulübü plaketlerini takdim ettiler.

ADALCO, acentelerin prim üretim başarılarına göre, Türkiye genelinde 25 acenteye verilen ve Ergo’nun Yıldızları (Yükselen, Parlayan, Kutup) sıralamasında en üst segment olan Kutup Yıldızı ünvanını bu yıl da almaya hak kazandı. Acentelere özel ayrıcalıklar sunan bu ünvanı birçok kez alan ADALCO, Ergo Sigorta’nın Bursa Bölgesi’ndeki tek Kutup Yıldızı olan acentesi olmakla birlikte; uzun yıllardır Bursa bölgesinde, prim üretim birinciğini de elinde bulunduruyor.

Cumhuriyetimizin kurulduğu dönemde şehrin ileri gelenlerinin bir araya gelerek gündem konularını tartıştığı toplantılardan esinlenerek ismi oluşturulan ve 2017 yılında ilk kez başarılı acenteleri bir araya getiren ERGO Şehir Kulübü toplantısına, önceki yıllarda olduğu gibi, bu yıl yine Bursa’yı temsilen ADALCO SİGORTA davet edildi.