Adalco Sigorta Aracılık Hizmetleri

  • Kuruluş: 2016
  • Faaliyet Alanı: Sigortacılık Hizmetleri
Coşkunöz Holding’in sigorta hizmetlerini vermek üzere 2001 yılında kurulan şirket, 2017 yılı itibarıyla kurum dışına da hizmet vermeye başlayarak unvanını Adalco Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. olarak yeniledi.Captive acentelik yapısı olan Adalco, Coşkunöz holding şirketleri ile birlikte çeşitli kişi ve kuruluşlara tüm branşlardaki sigorta ürünleri satışının yanı sıra, risk yönetimi ve sigorta danışmanlığı hizmeti de veriyor. Detay

Coşkunöz Holding’in sigorta hizmetlerini vermek üzere 2001 yılında kurulan şirket, 2017 yılı itibarıyla  kurum dışına da hizmet vermeye başlayarak unvanını Adalco Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. olarak yeniledi. Captive acentelik yapısı olan Adalco, Coşkunöz holding şirketleri ile birlikte çeşitli kişi ve kuruluşlara  tüm branşlardaki sigorta ürünleri satışının yanı sıra, risk yönetimi ve sigorta danışmanlığı hizmeti de veriyor.

Klasik sigorta ürünlerinin dışında talep ve ihtiyaçlara göre kurgulanan(ya da tasarlanan) özel ürünler de hazırlayarak farklı çözümler sunuyor. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren Adalco, maksimum fayda ile çözüm odaklı hizmet anlayışını benimseyerek sigorta faaliyetlerini her geçen gün daha da arttırarak yeniliyor. Doğru teminatları en uygun maliyetle gerçekleştirmek ve risklerin en doğru sigorta çözümü ile teminat altına alınmasını sağlamak, ADALCO Sigorta A.Ş.’nin öncelikli amacını oluşturuyor.