Coşkunöz Kalıp Makina

  • Kuruluş: 1983
  • Kapalı Alan: 11.400 m²
  • Üretim Kapasitesi: 310.000 a.s./yıl
  • İhracat Oranı: %99
  • www.coskunozkalip.com.tr
1983 yılında üretime başlayan Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş., toplam 11.400 m² kapalı alan üzerinde yaklaşık 300 çalışanı ile kalıp tasarımı ve üretimi alanında faaliyet gösteriyor. Müşteri ana diliyle yürüttüğü uluslararası anahtar teslim proje yönetimi sayesinde %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle hizmet veren Coşkunöz Kalıp Makina; tecrübesi, üretim yeterliliği, finansal gücü, çevre yönetim sistemleri, kalite ve insan kaynaklarının yaratıcılığa önem veren politikaları ile uluslararası düzeyde sektörünün liderleri arasında yer alıyor. Detay

1983 yılında üretime başlayan Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş., toplam 11.400 m² kapalı alan üzerinde yaklaşık 300 çalışanı ile kalıp tasarımı ve  üretimi alanında faaliyet gösteriyor. Müşteri ana diliyle yürüttüğü uluslararası anahtar teslim proje yönetimi sayesinde %100 müşteri  memnuniyeti hedefiyle hizmet veren Coşkunöz Kalıp Makina; tecrübesi, üretim yeterliliği, finansal gücü, çevre yönetim sistemleri, kalite  ve  insan kaynaklarının yaratıcılığa önem veren  politikaları ile  uluslararası düzeyde sektörünün liderleri arasında yer alıyor.

Firma, yurt dışı ve yurt içindeki otomotiv OEM ve diğer sanayi kuruluşlarının ürün ve üretim prosesini istenilen verimlilik ve kalite hedeflerinde gerçekleştirmek için gereken AR-GE faaliyetlerini, yenilikçi ve kalite odaklı  kendi AR-GE merkezinde sürdürmeye devam ediyor.