Coşkunöz Savunma ve Havacılık

  • Kuruluş: 2006 (Eskişehir)
  • Kapalı Alan: 11.000 m²
  • İhracat Oranı: %27

www.csh.com.tr
Havacılık, savunma ve enerji sektörlerine yönelik üretim yapan Coşkunöz Savunma ve Havacılık San. Tic. A.Ş.(CSH), Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'nde NATO ve Milli Gizli Dereceli Tesis Güvenlik Belgesine sahip 11.000 metrekare kapalı, 30.000 metrekare açık tesislerinde faaliyet gösteriyor. Detay

Havacılık, savunma ve enerji sektörlerine yönelik üretim yapan Coşkunöz Savunma ve Havacılık San. Tic. A.Ş.(CSH), Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'nde NATO ve Milli Gizli Dereceli Tesis Güvenlik Belgesine sahip 11.000 metrekare kapalı, 30.000 metrekare açık tesislerinde faaliyet gösteriyor.

Havacılık ve uzay alanında sabit ve döner kanatlı platformlar için gövde montajı, yapısal parça üretimi, kabin içi bitmiş ürün üretimi ve montajı konularında faaliyet gösterirken, uydular için yapısal parça üretimi de yapıyor.

Savunma sektöründe ise detay parça üretiminden anahtar teslim sistemlere kadar geniş bir yelpazeye sahip olan CSH, özellikle taşıma sandıkları, kanisterler, lançerler, mühimmat gövdeleri, yakıt tankları konularında uzmandır.

Enerji sektöründe türbin stator ve rotor imalatları ile direkt OEM’lere hizmet veriyor.

Kendi bünyesinde bulunan tasarım, analiz kabiliyeti ve sektör ihtiyaçlarına hakimiyeti ile ileri düzey mühendislik ve ürün geliştirme-iyileştirme faaliyetleri gerçekleştiriyor. Gerektiğinde kavramsal tasarımdan prototip üretimi ve seri üretime uzanan yolda sıfırdan bitmiş ürün teslimatına kadar bütünsellik içinde çalışıyor.