Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Coşkunöz Holding'in kurumsal sosyal sorumluluk politikasının temelini; ülke ekonomisine değer katacak ve topluma sürdürülebilir katkı sağlayacak işler yapmak oluşturmaktadır. Tüm faaliyetlerimiz insana ve çevreye olan saygımız doğrultusunda planlanıp yürütülür; doğal kaynakları verimli kullanma sorumluluğumuz tüm çalışmalarımızda bize rehberlik etmektedir.

Coşkunöz Eğitim Vakfı, nitelikli eleman yetiştirmek, gençlerin işsizlik sorununa çözüm sunmak ve toplumumuzun yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla 30 yıldır faaliyet göstermektedir. Ayrıca sosyal sorumluluk çalışmalarımızın kurumsallaşmasında da önemli bir hizmet sunmaktadır.

Daha yaşanabilir bir dünya için “temiz enerji” kullanımı konusunda farkındalık yaratırken, ekolojik ayak izimizi azaltmanın yollarını bulmaya çalışıyoruz.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk politikamız kapsamında sürdürülebilir sosyal fayda sağlayan sosyal sorumluluk çalışmaları öncelikli hedefimizdir. Değerlerimizle örtüşen sosyal sorumluluk projelerine her yıl destek vermeye devam ediyoruz. Mevcut projelerimizi ülke geneline yayarak daha fazla kişiye ulaşmasını planlıyoruz. Bunun dışında çeşitli kurumların da değerlerimize uygun sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye çalışıyoruz.


PROJELER