Coşkunöz Metal Form gösterdiği üstün performans ile Altın Yıldız (En İyi Tedarikçi Ödülü) almaya hak kazandı

Coşkunöz Metal Form, bu yıl 12.’si düzenlenen Ford Otosan Tedarikçiler Zinciri 2023 ödül töreninde Altın Yıldız (En İyi Tedarikçi Ödülü) almaya hak kazandı.

Ödül törenine Coşkunöz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Oya Coşkunöz Aktaş ile birlikte Coşkunöz Holding CEO'su Erdem Acay, Coşkunöz Metal Form Genel Müdürü Baris Murat Karaadak, Otomotiv Grubu Global Müşteri İlişkileri Direktörü Mehmet Kamis ve Satış ve İş Geliştirme Yöneticisi Bahadır Emir katıldılar.

Coşkunöz olarak 70 yılı aşkın tecrübemiz ve sürdürülebilir yetkinliklerimizle ülkemizin en büyük tedarikçileri arasındayız. Otomotivdeki değişimlere paralel olarak Dijital Dönüşüm Projeleri, Elektrikli Araçlar için Batarya Taşıyıcı Üretimi ve Şasi Parçaları için yaptığımız yatırımların yanında yurtdışında Rusya, Romanya ve Slovakya'da devam eden yatırımlarımız ile hedeflerimize emin adımlar ile ilerliyoruz.

Birlikte yürüdüğümüz bu yolda yarattığımız değerler ve projelerde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, Ford Otosan tarafından Altın Yıldız Tedarikçi Ödülü’ne layık görülmekten gurur ve mutluluk duyuyoruz.